مشاوره کسب و کار

کسب‌وکارها در مرحله اسکیل آپ نیاز دارند تمام حوزه‌های سازمانی را تقویت کنند. برای بهبود و توسعه حوزه‌ها، یا حل موانع و چالش‌ها، یک مشاور حرفه‌ای راهکارهای موثری به شما ارائه می‌دهد. شبکه مشاوران فزایش از افراد خبره و مطرح صنعت در تخصص‌های مختلف برای مشاوره کسب و کار تشکیل شده است. تیم ما در تمام حوزه‌های برنامه‌ریزی، استراتژی، بازاریابی، مالی، تکنولوژی، توسعه نرم‌افزار، کال سنتر و ارتباط با مشتریان آماده مشاوره به شما هستند.

حوزه‌های تخصصی کسب‌وکار

برنامه‌ریزی و استراتژی: برنامه‌ریزی کسب‌وکار باید در جهت نیازها و اهداف شما باشد. برای تحلیل وضعیت کسب‌وکار، شناسایی بحران‌ها، بهینه‌سازی، طراحی مسیر، تدوین استراتژی، توسعه استراتژی و برنامه رقابتی می‌توانید در این گروه مشاوره بگیرید.

بازاریابی و فروش: این گروه از مدیران بازاریابی موفق کشور تشکیل شده است. اگر در سازمان‌تان نیاز به تشکیل تیم بازاریابی، توسعه تیم، عیب‌یابی و اثربخشی دارید، می‌توانید از مشاوران بازاریابی فزایش کمک بگیرید. مشاوران ما با تجربه عملیاتی که دارند موثرترین زیرساخت مارکتینگ را بر اساس نیاز بیزنس شما پیاده‌سازی می‌کنند. طراحی هویت و برندنیگ، تحقیقات بازاریابی، بخش‌بندی و جایگاه‌یابی بازار از موضوعات مهم در مشاوره بازاریابی هستند.

مالی و حسابداری: مباحث مالی از دغدغه‌های اصلی در هر سازمان هستند و مدیریت صحیح آن نقش کلیدی در سوددهی دارد. برای برنامه ریزی و بودجه‌بندی، حل مشکلات مالی، کاهش هزینه‌های سازمان، حسابرسی، مالیات، تحلیل و استراتژی‌ مالی می‌توانید از کمک مشاوران استفاده کنید.

تکنولوژی و توسعه نرم‌افزار: بخشی از بهینه‌سازی و توسعه کسب‌وکارهای آنلاین وابسته به تکنولوژی و نرم‌افزار است. به همین دلیل نیاز است روی نیازسنجی دیجیتال، هوش تجاری، تشکیل تیم، پیاده‌سازی و آموزش نرم‌افزار، طراحی فرآیندها و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید فکر کنید.
کال سنتر و ارتباط با مشتریان: با مشاوره در این گروه می‌توانید روابط با مشتریان را به بهترین شکل مدیریت کنید. تحلیل وضعیت فعلی، هدف‌گذاری و تدوین استراتژی، همسویی با اهداف سازمان ، افزایش میزان رضایت مشتری، حفظ و توسعه روابط، آموزش و پیاده‌سازی از موضوعات کلیدی در CRM هستند.

جذب افراد و هرم سازمانی: حفظ و جذب افراد نقش به سزایی در موفقیت سازمان دارد. تیم فزایش در جذب استعداد، حفظ و نگهداری منابع انسانی، طراحی ساختار سازمان، تیم‌سازی، برند کارفرمایی، مدیریت ارزیابی عملکرد، آسیب‌شناسی و ارائه پیشنهادات کارآمد، و استراتژی HR به شما مشاوره می‌دهد.

مشاوره فزایش برای سازمان شما

شاید با چالش‌ و بحران‌های مختلفی در سازمان‌تان مواجه باشید؛ یا شاید به عنوان رهبر کسب‌وکار قصد دارید رشد و توسعه بیشتری در ابعاد مختلف ایجاد کنید. در بازار پر رقابت فعلی جایی برای اتلاف زمان و انرژی نیست و شما باید بتوانید در کمترین زمان درست‌ترین تصمیمات را بگیرید. در این شرایط یک مشاور باتجربه می‌تواند کسب‌وکار شما را سریع‌تر و با ریسک کمتری به موفقیت برساند.

تیم ما در حوزه‌های مختلف سازمانی شرایط را می‌سنجند و با در نظر گرفتن وضعیت فعلی، اهداف، چالش‌ها و فرصت‌ها، راهکارهای موثری به شما ارائه می‌دهند. با تجربیات تیم فزایش و به کارگیری راهکارهای تخصصی در هر حوزه، می‌توانید کسب و کارتان را در یک مسیر مطمئن به سمت موفقیت هدایت کنید.

پرسش و پاسخ

این نوع مشاوره برای چه کسانی مناسب است؟

تقریبا هر کسب و کاری در مواردی نیاز به مشاوره دارد. چون هر سازمان از بخش‌های مختلفی مثل مالی، عملیات، بازاریابی، منابع انسانی، پشتیبانی مشتری، تکنولوژی و محصول و…تشکیل شده است. ضعیف‌ترین واحد معمولا مانعی برای رشد سایر واحدها و رشد سازمان می‌شود.

بنابراین رهبر سازمان باید واحدهای ضعیف‌تر که از اهداف فاصله دارند را شناسایی کند، و با مشاوره تخصصی آن بخش را از راه درست تقویت کند. ما در فزایش اول شرکت‌ها را بررسی می‌کنیم و بعد مشاوره مناسب را طبق نیاز به آن‌ها پیشنهاد می‌دهیم.

آیا این خدمات برای راه‌اندازی کسب و کار هم قابل استفاده هستند؟

در حال حاضر نه. اما سرویس راه‌اندازی کسب‌وکار بعد از تشکیل تیم متخصص در فزایش رونمایی خواهد شد.

چه موقع باید از مشاوران کسب و کار کمک بگیریم؟

برای تقویت و بهینه‌سازی، یا حل چالش‌ها می‌توانید از مشاوران کسب‌وکار کمک بگیرید. مثلا در شرایطی که واحدی نسبت به سایر واحدهای سازمان عقب است و نیاز به تقویت دارد. یا وقتی چالشی وجود دارد که سازمان با توان امروزی نمی‌تواند با آن مقابله کند.

فرآیند جلسات مشاوره به چه صورت است؟

فرآیند جلسات به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا اینکه مشاوره مربوط به کدام بخش از سازمان است. یا اینکه چه نوع مشاوره‌ای قرار است ارائه شود؛ هدف ارائه راهکار است یا مشاور قرار است مسئولیت اجرایی هم داشته باشد؟ به همین دلیل فرآیند مناسب بعد از جلسات اولیه و تعیین نیاز مشخص می‌شود.

هزینه خدمات مشاوره سازمانی چقدر است؟

بعد از صحبت اولیه، نیاز سازمان و مشاور مناسب شما تعیین می‌شود. با مشخص شدن این موارد هزینه به شما اعلام خواهد شد.

مشاور تا چه مدت همراه کسب و کار من است؟

تا هر وقت که نیاز باشد مشاور برای کمک همراه شماست. اما معمولا پروژه‌ها را به طور مشخص تعریف می‌کنیم. به این صورت که وقتی مشاور وارد کسب و کار می‌شود، تعیین می‌کند قرار است در چه زمانی به چه نتایجی برسد.

فرم درخواست مشاوره کسب و کار

نام و نام خانوادگی(ضروری)

 

درباره موضوعات کسب و کار بیشتر بخوانید

14 دیدگاه برای “مشاوره کسب و کار

  • الهه حسین پور گفته:

   سلام دوست عزیز؛
   هزینه مشاوره با نیازسنجی تعیین میشه. در واقع باید نیاز سازمان شما و مشاور مناسب مشخص بشه و بعد هزینه خدمتتون اعلام میشه. می‌تونید فرم همین صفحه رو ارسال کنید همکاران ما باهاتون تماس میگیرن و توضیحات لازم رو ارائه میدن.

 1. Nima گفته:

  من قصد راه‌اندازی یک شرکت رو دارم و مدتیه روی طرح و بازار کار کردم. اما با توجه به شرایط عمومی کشور یک سری چالش و نگرانی دارم. در مورد استراتژی و ریسک کار به مشاوره نیاز دارم چطور میتونیم جلسه داشته باشیم؟

  • الهه حسین پور گفته:

   سلام وقت بخیر؛
   شما می‌تونید فرم مشاوره کسب و کار در بالای همین صفحه رو پر کنید. کارشناسان ما باهاتون تماس می‌گیرن و راهنمایی لازم رو در اختیارتون قرار می‌دن.

 2. Farhad گفته:

  اسنادی مثل بیزنس مدل و تحقیق بازار و پیش بینی مالی باید قبل راه‌اندازی استارتاپ آماده بشن؟ یا بعدش هم میشه؟

  • الهه حسین پور گفته:

   سلام وقت بخیر؛
   شما باید این مراحل رو قبل از راه‌اندازی و قبل از مراجعه به سرمایه‌گذار انجام بدین.
   در واقع باید قبل از اینکه کار رو عملی کنید، تحقیقات، برنامه جامع و هدف‌گذاری رو انجام بدین.
   می‌تونید برای اطلاعات بیشتر مقاله استارت آپ رو مطالعه کنید توی این مقاله به مراحل راه اندازی اشاره کردیم.
   موفق باشید.

 3. Hengameh گفته:

  یک سوال در مورد رقابت در بازار و استراتژی تمایز دارم. توی هر زمینه‌ای انواع کسب‌وکار مشغول کار هستند که خیلی‌هاشون سرمایه زیادی هم دارند و بازار رو گرفتن. آیا اصلا وارد شدن به این حیطه منطقی هست؟

  • الهه حسین پور گفته:

   سلام وقت بخیر
   در صورت داشتن سرمایه بالا می‌تونید وارد استراتژی‌های رقابتی با برندها بشین.
   اگر چنین امکانی ندارید وجود یک ویژگی و مزیت رقابتی در برند یا محصولتون می‌تونه کمک‌کننده باشه.

 4. Yalda گفته:

  ما مدتیه که تیم بازاریابی تشکیل دادیم ،برنامه بازاریابی داریم و اتفاقا بودجه خوبی هم بهش اختصاص دادیم، اما متاسفانه اثربخشی خاصی تا الان ندیدیم. مشکل از کدوم سمت میتونه باشه؟

  • الهه حسین پور گفته:

   سلام وقت بخیر؛
   اثربخش نبودن بازاریابی می‌تونه دلایل خیلی متنوعی داشته باشه. از استراتژی نادرست، تا عملکرد تیم، هماهنگ نبودن با مخاطب و نیازهای بازار و… برای عیب یابی می‌تونید فرم مشاوره کسب و کار رو پر کنید تا کارشناسان ما به طور تخصصی راهنمایی‌تون کنند.
   موفق باشید.

 5. دانیال گفته:

  سلام روزبخیر. شما چه منابعی رو برای افزایش آگاهی و مطالعه در زمینه مدیریت توصیه می‌کنید؟ منظورم هر نوع کتاب، سایت و… هست

  • الهه حسین پور گفته:

   سلام وقت بخیر
   شما می‌تونید مقالات بلاگ فزایش رو دنبال کنید. ما به صورت هفتگی مطالب جدید در موضوعات کسب و کار و مدیریت رو منتشر می‌کنیم. اگر هم به دنبال منابع خارجی هستید سایت HBR یک نمونه عالی هست که تنوع موضوعی گسترده‌ای هم داره.
   موفق باشید.

 6. Vahid گفته:

  ما یک کسب و کار آنلاین در زمینه محصولات فرهنگی هستیم. تازه کار رو شروع کردیم و هنوز سهم زیادی از بازار نداریم. نیاز به مشاوری داریم که نمای کلی از صنعت بهمون بده و برای استراتژی کمکمون کنه. چطور باید با شما در ارتباط باشم؟

  • الهه حسین پور گفته:

   سلام وقت بخیر.
   شما می‌تونید فرم درخواست مشاوره در بالای همین صفحه رو تکمیل و ارسال کنید.
   مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی‌تون می‌کنند.
   با آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *